Fantastinis RP visiems


  Human Territory

  Share
  avatar
  Algraud
  Admin

  Pranešimų skaičius : 49
  Join date : 2013-04-16
  Age : 25

  Human Territory

  Rašyti by Algraud on Antr. 04 16, 2013 3:25 pm

  Maxian


  Maxian miestas garsėja savo išskirtine apsauga. Kalnas bei aukštos sienos neleidžia priešams įsiveržti į miesto gilumą. Po karo pradėjo netgi sklisti legendos apie miesto pastatymą. Pasak pasakotojų, Pirmasis karalius Claude Maxian Pirmasis pasamdė senovinę rasę, kuri pastatė šią pilį. Pamatęs kokią pilį jis gavo, karalius pasiuntė savo armiją išskersti šią rasę, kad daugiau niekas neturėtų tokios pilies. Tačiau ši pilis yra tokio senumo, jog niekas negali to paneigti ar įrodyti. Aplink miesto sienas yra daug namų, kurie irgi priklauso miestui. Sienų viduje gali gyventi tik turtingi, sugebantis išgyventi žmonės. Pačiame centre yra aikštė, kurioje yra turgavietė, netoli aikštės stovi pilis kur gyvena karalius Gregory Maxian Trečiasis. Nors karalius nėra pirmojo karaliaus palikuonis, perimti miesto įkūrėjo pavardę tapo tradicija. Pilis iš tikrųjų didelė, nors joje gyvena vos dešimtis žmonių. Aplink pilį yra dideli namai priklausantys aukštuomenei. Toliau jau pilna amatininkų, barų bei įprastų namų. Kiekvienoje vidinės sienos krašte yra po bažnyčia. Kariuomenė su savo barakais turi rajoną netoli vartų į išorę. Sienų viduje gyvenimas yra geras ir be dideliu sunkumu. Už sienos gyvenimas iškart pasunkėja. Čia retai sargai bevaikšto, nusikalstamos grupuotes valdo visus rajonus, bei savo kovose įtraukia ir civilius. Tų grupuočių vadai dažniausiai pažįsta kažką viduje ir vyksta neetiški mainai, kaip vergų prekyba, sargų papirkinėjimas.
  avatar
  Algraud
  Admin

  Pranešimų skaičius : 49
  Join date : 2013-04-16
  Age : 25

  Re: Human Territory

  Rašyti by Algraud on Antr. 04 16, 2013 3:26 pm

  Lone Temple


  The Lone Temple yra pastatyta ties keturių kelių, jungiančių miestus kryžkele. Tai yra didelis pastatas, kuriame yra tik vienas kambarys. Aplink pastatą yra išdėlioti senųjų keliautojų skulptūros. Jų dydis, kaip ir šventyklos yra didžiulis. Viduje viskas yra apgriuvę, matosi būta kolonų, bei pačiame gale didžiulė skulptūra su sostu. Niekas nežino iš kur ši skulptūra bei ką ji vaizduoja. Naktimis keliautojai teigia matę šviesas sklindant iš vidaus. Taip pat žmonės kalba, jog tai yra sektantų dievo šventykla ir jie naktimis daro apeigas. Nors šventykla apsupta blogais kuždesiais, keliautojai dažnai joje ilsisi prieš pratęsdami kelionę.
  avatar
  Algraud
  Admin

  Pranešimų skaičius : 49
  Join date : 2013-04-16
  Age : 25

  Re: Human Territory

  Rašyti by Algraud on Antr. 04 16, 2013 3:26 pm

  Reverse River


  Reverse River yra viena iš anomalijų Alboteroje. Ši upė atkerta dalį žmonių žemės ir yra didžiausė upė teritorijoje. Jos vanduo, priešingai nei visos kitos upės, bėga iš žemumos į aukštumas, tai yra iš jūros link kalvų. Pati upė neišsiskiria iš paprastų mažyčių upių, tačiau ji išlaiko vienodą plotį visą savo kelionę. Upės pabaiga yra link kalvos, į kurios vidų vanduo subėga. Magų tvirtinimu, tai yra padaroma magijos pagalbą, kuri tikriausiai egzistuoja nuo pasaulio pradžios. Kiti tiki, jog kalnuose gyvena didžiulė pabaisa, kuri traukia vandenį iš jūros, kol sukaups užtektinai paskendintį visą žemyną.

  Sponsored content

  Re: Human Territory

  Rašyti by Sponsored content


   Dabar yra Sk. 01 20, 2019 4:11 pm