Fantastinis RP visiems


  Myrian Territory

  Share
  avatar
  Algraud
  Admin

  Pranešimų skaičius : 49
  Join date : 2013-04-16
  Age : 25

  Myrian Territory

  Rašyti by Algraud on Antr. 04 16, 2013 3:28 pm

  Forestia


  Forestia yra pavadinimas kilęs iš žmonių, nes Myrian tauta tai laiko namais. Pats miestas gludi tankaus miško gilumoje. Į jį beveik neįmanoma patekti nežinant kelių. Tačiau yra mainų kelias, kuris nuveda tiesiai į miestą. Myrian tauta atidaro šį kelią, kai negresia jiems pavojus ir laisvai gali uždaryti, kai pamato nemalonumus. Pats miestas stovi ant vandens telkinio, nors jokia upė į jį neteka. Namai yra apstatyti ant medžių per kelis aukštus ir yra sujungti tiltais. Myrian tauta turi vieną valgyklą, biblioteka ir t.t., visos jos yra dideli pastatai. Savo bustuose Myrian tik miega ir laiko asmeniškus dalykus, viską kitą gauna atitinkamuose vietose. Aukščiausiame medį yra devyni bustai kur gyvena šventosios šeimos ir ant medžio viršūnės yra apvalusis stalas nuo kur Balance Council stebi ir tariasi. Iš viršaus viskas padengta šakomis ir lapais, todėl atskristi yra labai sunku.
  avatar
  Algraud
  Admin

  Pranešimų skaičius : 49
  Join date : 2013-04-16
  Age : 25

  Re: Myrian Territory

  Rašyti by Algraud on Antr. 04 16, 2013 3:28 pm

  Forest Heart


  Forest Heart slypi miško viduryje. Tai yra paprastas akmuo su šviečiančiu viduriu. Jis yra įaugęs į žemę, todėl nelabai tikima, jog įmanoma jį pajudinti. Myrian tauta tiki, jog šis akmuo yra miško gyvavimo priežastis. Magiška energija sklinda žeme ir padeda miškui gyvuoti. Taip pat šis akmuo neleidžia piktadariams įlįsti į miško gilumą. Žmonės dažnai kalba, jog šis akmuo nėra Alboteros kilmės, jog tai yra arba iš žvaigždžių, arba Dievo, arba mago darbas.
  avatar
  Algraud
  Admin

  Pranešimų skaičius : 49
  Join date : 2013-04-16
  Age : 25

  Re: Myrian Territory

  Rašyti by Algraud on Antr. 04 16, 2013 3:29 pm

  Spirit Island


  Spirit island yra vienintelė sala, priklausanti Myrian tautai. Tai taip pat yra magiška sala, kurią tikriausiai palaiko Forest Heart. Ši sala atrodo žalia, tačiau medžiai niekada neturi lapų. Visa augmenija atrodo įsisenėjusi ir visi gyviai yra magiški ir seni. Čia Myrian šventųjų šeimos narių palaikai yra palaidojami. Balance Council kartais apsilanko čia, nes ieško atsakymų iš savo protėvių sielų. Myrian laiko tai šventa vieta, tačiau apsaugos nelaiko, nes bet kokia egzistencija nepriklausanti salai yra nepageidaujama.

  Sponsored content

  Re: Myrian Territory

  Rašyti by Sponsored content


   Dabar yra Sk. 01 20, 2019 4:10 pm