Fantastinis RP visiems


  Rasės

  Share
  avatar
  Algraud
  Admin

  Pranešimų skaičius : 49
  Join date : 2013-04-16
  Age : 25

  Rasės

  Rašyti by Algraud on Antr. 04 16, 2013 3:23 pm

  Human


  Išvaizda: Žmonės priskiriama Humanoidų grupuotei, todėl jie turi dvi rankas ir dvi kojas. Suaugusių ūgiai paprastai būna nuo 150 iki 190cm, o svoriai įvairūs priklausomai nuo gyvenimo stiliaus. Magams pradėjus naudoti magija, plaukų ir akių spalvų galimybės išaugo.

  Charakteris: Žmonės paprastai būna savanaudiški. Jų svarbiausi aspektai būna jų pačių gerovė kaip būstas, meilė, pinigai, šlovė. Nors fiziškai žmonės nėra stipriausi, jie būna dažniausiai arogantiški ir tiki, jog jam yra pelnytas teisingumas. Oficialiai, žmonių svarbiausi bruožai yra laisvė ir valdžia. Kiekvienas žmogus siekia būti neįtakojamas ir įtakoti kitus.

  Gyvenamosios vietos: Žmonės visada buriasi į grupes ir sudaro kaimus arba miestus. Jie dažniausiai ieško derlingų žemių. Kiekvienam žmogui reikia savo būsto savo žemėje, todėl aukštais jie nesidalina.

  Rūbai: Kasdieninėje aplinkoje, žmonėms patinka rengtis pagal savo statusą ar darbą. Įprasti žmonės paprastai nešioja kas jiems patogu, aukštuomenė puošniomis suknelėmis ir gražiais kostiumais. Kariai dažniausiai vaizduoja savo šarvus ir ginklus, pirkliai egzotinius aksesuarus. Kare paprastai užsidedama didžiulius šarvus, kurie nors ir varžo karį, jam padeda išgyventi. Kariai kurie tūri būti laisvesni kaip lankininkai vistiek dedasi šalmus ir antpečius, kad pasirodytu savo šarvais.

  Profesijos: Žmonės mėgsta užsiimti ūkininkavimu, pirklyba arba amatais. Nors žmonijos profesijos yra įvairiausios, jos visos sukasi aplink pinigus. Žmonės nedirba darbų, kurie neneša jiems pinigų ar kažkaip suvaržo jų laisvę.

  Religija: Žmonės tiki vienu ir galingiausiu valdovų, Dievu, kuris valdo absoliučiai viską. Jo pasiuntiniai, tai yra kunigai ir šventikai nusprendžia kas gera ir kas bloga. Nors Dievas myli visus, jis neapkenčia nusidėjėlių ir neišpirkus savo kaltę jis siunčia pragaran. Žmonės aukoja bažnyčioms pinigus, kad atleistų už jų nuodėmes, bei bijo bažnyčios labiau nei karalio.

  Valdžia: Žmonės yra paklusnūs Maxian miesto valdovui, karaliui. Į sostą pretenduoja karaliaus palikuonys. Jei karalius neturi palikuonių ir šeimos narių, tada jo vietą užima žmogus iš kilnios šeimos. Visų kilnių šeimų vadai yra karaliaus padėjėjai.

  Išskirtinumas: Žmonės neturi išskirtinumų.
  avatar
  Algraud
  Admin

  Pranešimų skaičius : 49
  Join date : 2013-04-16
  Age : 25

  Re: Rasės

  Rašyti by Algraud on Antr. 04 16, 2013 3:23 pm

  Drakoni


  Išvaizda: Drakoni yra humanoidų grupuotės nariai. Jų ūgiai dažniausiai neviršija 180cm. Jų akių vyzdžiai yra pailgi ir siauresni nei žmonių. Taip pat jie turi įvairių dydžių spyglių ant nugaros. Jų odos spalva dažniausiai būna šviesi, kartais net visiškai balta.

  Charakteris: Drakoni beveik visada labiausiai vertina orumą ir galią. Jie dažniausiai keliauja po vieną, aišku kartu su savo drakonu. Jų tikėjimu, kiekvienas turi būti savarankiškas ir orus. Solidumas taip pat dažnai pasitaikanti savybė. Kitos tautos dažniausiai įžvelgia būtent savarankiškumą ir netgi galią jų stovėsenose ir minose. Jie labai prisiriša prie savo drakonų ir laiko save vienu su drakonu.

  Gyvenamosios vietos: Drakoni dažniausiai gyvena olose kalnų viršūnėse. Neskaitant Cealum miesto, ši tauta gyvena mažose šeimose ar po vieną. Olos turi būti užtektinai didelės, kad tilptų jų drakonai. Cealum mieste taip pat egzistuoja olos prie kurių įmanoma priskristi.

  Rūbai: Drakoni dažniausiai rengiasi savo karine uniforma, tai svarbiausias vietas uždengia kailiais arba plunksnomis. Puošmenas jie laiko įvairių gyvių dantų karoliais ar kitokia atributika. Vaikystėje, jie rengiasi, ką duoda tėvai, tačiau vėliau tenka kiekvienam pačiam susimedžioti aprangą.

  Profesijos: Kadangi Drakoni yra savarankiški, jie dažniausiai nedirba, tačiau Cealum miestas prisitaikė prie žmonių kultūros ir pasiskirstė darbais. Dažniausiai Drakoni pasirenka būti medžiotojais arba sargyba, nes tai yra orūs darbai, tačiau dažnai dar atsiranda kalnakasių, kurie daro naujus namus mieste. Pinigus jie gauna mainydami su pirkliais, nors ir jiems jų nelabai reikia. Sky lord jiems liepia taupyti, tai jie ir daro.

  Religija: Drakoni neturi šventųjų tautiečių kaip žmonės, vietoj to jie tiki drakonų šventumu. Pasak legendos, pasaulis egzistuoja and seniausiojo drakono nugaros, kuris skraido po žvaigždes. Ant jo nugaros gyvena išrinktieji - Drakoni ir kelios kitos rasės bei parazitai, kurie kenkia drakonams. Taip pat jie tiki, jog dvylikos metų Drakoni turi susirasti savo partnerį drakoną, su kuriuo jie sudaro iki mirtinė sutartį.

  Valdžia: Cealum miestą valdo Sky Lord, kuris dažniausiai būna žmonių išrinktas didvyris. Šis žmogus būna stiprus ir gerbtinas viso miesto. Valdžia perimama kitų kovotojų, kai Sky Lord miršta ar atsiranda didesnių herojų.

  Išskirtinumas: Drakoni gauna nemokamą "Oro kovos Basic" įgūdį, tačiau kenčia -(10%) ištvermės.
  avatar
  Algraud
  Admin

  Pranešimų skaičius : 49
  Join date : 2013-04-16
  Age : 25

  Re: Rasės

  Rašyti by Algraud on Antr. 04 16, 2013 3:24 pm

  Myrian


  Išvaizda: Myrian priskiriama Humanoidų grupuotei. Jų ausys yra ilgesnės nei žmonių, bei plaukai dažniausiai būna šviesūs. Jų ūgiai dažniausiai neviršija 180cm.Jų kūnai visada išlieka liekni dėl greito metabolizmo raumenų formos skirtumų.

  Charakteris: Nors Myrian dažniausiai vaizduojami, kaip elegantiški gėrio įsikūnijimai, jie yra pasipūtę. Jie to atvirai nerodo, tačiau jie dažniausiai nuvertina kitas tautas, dėl jų nenuovokos ar barbariškumo. Myrian tautai rūpi visas pasaulis, tačiau jie visus, išskyrus savo tautą, laiko tokios pat vertės, todėl laisvai gali paaukoti vieną dėl daugumos. Tačiau jie nesutinka su be priežastiniu žudymu kaip sportinė medžioklė.

  Gyvenamosios vietos: Myrian tauta gyvena miške, ypač Forestios mieste. Nors miestas yra pasislėpęs nuo piktavalių, į jį įmanoma patekti kelias. Tačiau Myrian magai sugeba užblokuoti šį kelią saugant savo gyvenamąsias vietas.

  Rūbai: Myrian dažniausiai rengiasi pagal savo profesija. Magai rengiasi ilgais apsiaustais, kariai gaubtais, taryba tradiciniais kostiumais su sidabriniais aksesuarais. Kovotojai taip pat nešiojasi ir ginklus pagamintus pačių Myrian, kurie yra pagarsėja savo kokybe ir elegancija.

  Profesijos: Myrian dažniausiai būna arba įprasti miško sergėtojai, kurie prižiūrį mišką arba uogų ir vaisių rinkėjai. Dažnai dar pasitaiko magijos praktikuotojų bei kalvių. Pinigus jie naudoja gauti jiems neprieinamų egzotinių dalykų ar medžiagų.

  Religija: Myrian tiki pasaulio balansu, tai yra, kad viskas atsitinka dėl priežasties ir pasaulyje visko turi būti kiek jo yra. Jei kažkas myrė taip turėjo būti. Visa tauta jaučiasi kaip balanso tvarkytojai, todėl jiems patinka kištis į kitų tautų reikalus.

  Valdžia: Myrian valdo Balance Council, kurią sudaro seniausių šeimų , dar vadinamų šventųjų galvos. Jos darbas yra palaikyti tvarką visame pasaulyje. Jų žinios yra vertinamos tarp visų tautų, tačiau kitos tautos nusisuka jei jiems tai nepalanku.

  Išskirtinumas: Myrian gauna nemokamą magijos Basic įgūdį, tačiau praranda 10% jėgos.
  avatar
  Algraud
  Admin

  Pranešimų skaičius : 49
  Join date : 2013-04-16
  Age : 25

  Re: Rasės

  Rašyti by Algraud on Antr. 04 16, 2013 3:24 pm

  Gregian


  Išvaizda: Gregian mythologijoje bei pasakose vaizduojami kaip demonai, tai yra dėl to nes jie turi įvairių dydžių ragus, dažniausiai mažus, bei jų odos spalva gali būti įvairi. Jie kaip ir kitos pagrindinės rasės yra Humanoidų grupuotėje. Gregian ūgiai dažniausiai būna 160 - 220cm ūgio.

  Charakteris: Jų demonų pravardė kilo nuo karo laikų. Kovose, ši tauta trokšta kraujo ir veržiasi į priešininkų gretas. Didelė jėga pasižymintys Gregian įvarė siaubą daugeliui tautų. Tačiau kasdieninėje erdvėje, jie kažin ar nėra draugiškiausi. Nors charakteris skiriasi su kiekviena gildija, Gregian dažniausiai yra baro tipo žmonės. Tai yra, pasisėdėjimai su alkoholiu, kartu su didele grupe žmonių, nekaltos muštynės yra jų vienintelis noras. Jie labai gerbia drąsą, todėl jie dažniausiai veržiasi patys pirmi. Nors jie yra draugiški, tačiau kritikuojant jų laivus arba kovos įgūdžius jie greitia praranda savitvardą.

  Gyvenamosios vietos: Gregian gyvena gildijomis salose, tai yra savanoriai žmonės, kuriems patinka valdovas ar pati gildija susijungia į vieną ir tampa kaip organizacija ar šeima.

  Rūbai: Jų įprasti rūbai gali būti bet kokie, tačiau atvirai turi matytis gildijos ženklas. Kovose jie dažniausiai nešioja vos kelis šarvus, dažniausiai ant rankų, kojų bei pečių, nes su jais jie ginasi nuo smūgių. Laivų kapitonai taip pat turi madą užsidėti dideles kepures.

  Profesijos: Gregian būna įvairių profesijų, nes visiems reikia pasidalinti darbais gildijose. Tačiau dažniausiai pasitaiko žvejo ar galvažudžių. Jie renka pinigus dėl naujų ginklų ar laivų statyba.

  Religija: Gregian tauta netiki mitologijomis ir pasakomis, nes jie tiki tik tai kuo mato. Jų tikėjimas nukreiptas į save bei jų prisiminime. Gregian tauta tikriausiai labiausiai iš visų stengiasi išsiskirti, kad jų vardai išliktų istorijoje.

  Valdžia: Kiekviena gildija turi savo valdžią ir taisyklės, tačiau kiekviena gildija turi vadą ar kitaip tariant gildijos galvą. Stagnum miesto gildijos vadas atstovauja visai Gregian tautai ir turi teisią skelbti karą. Tačiau kiekviena gildija turi teisia atsisakyti, nors tai rodo silpnybę. Kiekvienasi metais bent karta susitinka visos oficialios gildijos ir aptaria tautos santykius su kitais miestais.

  Išskirtinumas: Gregian gauna nemokamą kovos meno Basic įgūdį, tačiau praranda 10% greičio.

  Sponsored content

  Re: Rasės

  Rašyti by Sponsored content


   Dabar yra Sk. 01 20, 2019 4:11 pm