Fantastinis RP visiems


  Kitos rasės

  Share
  avatar
  Algraud
  Admin

  Pranešimų skaičius : 49
  Join date : 2013-04-16
  Age : 25

  Kitos rasės

  Rašyti by Algraud on Antr. 04 16, 2013 3:31 pm

  Čia jūs galite aprašyti savo rases. Jos būs pražiūrėtos ir paliktos jei viskas gerai, jei ne adminai prirašys negaliojančios ir bandys tartis dėl detalių. Vienintelės negalimos rasės yra žaliaodžiai, kaip orkai, goblinai ir pan. Taip pat pasirūpinkite, jog atitiktų pasaulį.

  Kiekvienam poste prašyčiau užpildyti šią anketą:
  *Nebutini
  Kodas:
  [b]Vardas:[/b] (Kaip vadinasi ši rasė?)
  [b]Fiziški Išskirtinumai:[/b] (Kuo jie skiriasi nuo kitų rasių? Jei ne humanoidų grupuotės nariai, apibūdinti plačiau.)
  [b]Gyvenamoji vieta:[/b] (Kur gyvena šį rasė? Būtina parašyti teritorija arba Klajokliai)
  [b]Istorija*:[/b] (Nebūtina. Apibūdinti šios tautos istorija bei valdovus.)
  avatar
  Rilver

  Pranešimų skaičius : 10
  Join date : 2013-04-26

  Patvirtinta

  Rašyti by Rilver on Sk. 04 28, 2013 5:49 pm

  Vardas: Ceirqua Seves (tarimas: Seirkvua Seves). Dar žinomi kaip "Bearers of the Sacred Water" arba "Gods of the Sacred Water"

  Fiziški Išskirtinumai: Ceirqua Seves pasižymi žemu ūgiu (~165 cm). Išvaizda panašūs į žmonių vaikus.
  Išsiskiria ataugomis, panašiomis į paukščio sparnus, galvos srityje. Šios ataugos dengia ausis, dėl kurių Ceirqua Seves klausa tampa geresnė. Ataugos yra nepritaikytos skraidymui.
  Taip pat pastelinėmis plaukų spalvomis, blyškia oda, daugiaspalvėmis akimis su baltais vyzdžiais.

  Gyvenamoji vieta: Myrian territory. Sequal miestas - kuris yra miško glūdumoje ir yra apgyvendintas aplink milžinišką medį ežero centre.

  Apie: Ši rasė yra taiki, kadangi nepasižymi kovotojų sugebėjimais (tam yra samdomi kariai iš kitų rasių, kurie atlieka apsaugos funkciją). Turi tik kelis savisaugos gebėjimus, kurie priešininko nesužeistų.
  Ceirqua Seves specializacija - gydimas. Gydant pasitelkia šventą vandenį, kuris yra jų miesto Centrinio Medžio viduje, arba paprastą šaltinio vandenį, kurį, prieš gydant, užkeikia. Aukštesnio rango rasės atstovai gali gydyti pasitelkią tam tikrus užkeikimus.
  Rasės "galva" yra High Priest arba High Priestess (gali būti vyras arba moteris). Jis/ji vadovauja rasei ir atlieka atstovo pareigas.
  Yra pamaldūs savo deivei Ceirq.
  Turi savo atskirą kalbą. Taip pat žino kitų rasių kalbas.
  Ceirqua Seves yra mokomi, kad visi gyvi padarai šiame pasaulyje yra savaip skirtingi, bet ir vienodi, ir kiekvienas iš jų atlieka tam tikra funkciją, be kurios nebūtų balanso.
  Sklinda gandai, kad jie turi dar kitokio švento vandens, kurio išgėrus galima įgauti nemirtingumo ir amžinos jaunystės. Tačiau ar tai yra tiesa žino tik High Priest/Priestess. Pagal gandus jis yra paslėptas kažkur giliai Centriniame Medyje.

   Dabar yra Sk. 01 20, 2019 4:11 pm