Fantastinis RP visiems


  Frank Seitar

  Share
  avatar
  Algraud
  Admin

  Pranešimų skaičius : 49
  Join date : 2013-04-16
  Age : 25

  Frank Seitar

  Rašyti by Algraud on Antr. 04 16, 2013 3:42 pm  I_N_F_O_R_M_A_C_I_J_A____________________________

  Vardas: Frank
  Pavardė: Seitar
  Titulai: -
  Rasė: Human
  Profesija: Samdomas karys
  Amžius: 22
  Gimimo mėnesis: Liepa

  I_Š_V_A_I_Z_D_A___________________________________

  Ūgis: 174
  Svoris: 64
  Išskirtiniai bruožai: Šviesus ilgi plaukai, siekiantys juosmenį. Auskaras vienoje ausyje.
  Išvaizda (jei nėra foto):

  C_H_A_R_A_K_T_E_R_I_S_____________________________

  Mėgsta: Kovos stilius bei jų elegancija, pinigus bei merginas.
  Nekenčia: Būti sužeistas, senių ir bjaurybių
  Įpročiai, ydos: Perbraukti ranka per plaukus, leisti priešininkui atgauti kvapą
  Baimės, siekiai: Bijo vedybų, prisirišimo bei vergovės. Siekia tapti pačiu garsiausiu žmogumi pasaulyje.

  I_S_T_O_R_I_J_A____________________________________

  Istorija: Frank Seitar gimė turtingoje šeimoje, kur nieko netruko. Nors valdžios šeima neturėjo jie gyveno laimingai. Tėvas buvo Maxian miesto karys, o motina neišpasakoto grožio namų šeimininkė. Frank taip pat turi dvi vyresnes seseris. Nuo pat vaikystės, jis labai gerai sutardavo su savo seserimis. Ir vaikystėje jis labiau mėgo merginų kompanija vietoj berniuku. Dėl to jis turėjo mažai berniukiškų bruožų. Vaikystė buvo gan sunki, ir perimta mada nešioti ilgus plaukus jam nepadėjo.

  Paauglystėje jis tikriausiai būtų pavirtęs vos ne pana, jei ne vienas pavasaris. Kaip visada prie jo lindo berniukai, bet jis stengiasi į tai nekreipti dėmesio. Šis kartas deja buvo labiau agresyvus. Frank buvo išstumtas ir miesto ir nusivestas į užkampi. Ten berniokai pradėjo daužyti, spardyti ir visaip kitaip jį skriausti. Jis te sugebėjo užsidengti rankomis ir maldauti dievo pagalbos. Staiga kažkas pradėjo judėti už berniukų nugaros ir smūgiai nustojo. Tai buvo vyras su kardu, užsidengęs visą kūną apsiaustu. Bernai nebijojo naujai pasirodžiusio senio ir netgi pradėjo jam grasinti. Tačiau vos keliais judesiais, vyras prakirto visų bernų antakius. Smūgiai buvo tikslus ir veiksmingi. Nors žalos didelės nebuvo, baimės įvarė užtektinai. Visi bernai pabėgo ir liko tik Frank su vyru. Šis iškart nusisuko ir vėl nulindo į savo kampą. Frank nežinojo, nei kas įvyko nei ką jam daryti. Ne visai apgalvojęs, vaikis garsiai pareiškė: "Išmokyk ir mane!". Vyras atsisuko ir nusišypsojo bei ištiesė ranką.

  Po kelių metų, Frank tapo geidžiamas vaikinas. Grožiu jis spindėjo, ilgi plaukai jam tiko, o ir treniruotės jam padėjo tapti vyriškesniu. Dėl savo treniruočių jam pradėjo nepatikti jokie prisirišimai tramdantys jo norus. Savito stiliaus bei vaikystės dėka jis pradėjo vertinti elegancija ir grakštumą.

  Į_G_Ū_D_Ž_I_A_I____________________________________

  Iš viso Statsų: 28

  Jėga: 8
  Greitis: 7
  Ištvermė: 5
  Kontrolė: 8

  Įgūdžiai:

  • Blaze sword style Basic - Blaze stilius pastatytas ant daug mažų kirčiu. Tik su katana išeina panaudoti šį stilių. Pati idėja yra pjaustyti tik odą, tačiau dideliais kiekiais. Taiklumas yra pagrindinė reikiama savybė. Po kovos, šis stilius nepalieka jokių ilgalaikių žalų tačiau kovos metu, priešininkams apsunkina judėjimus, nes visi veiksmai sukelia skausmą.
  • Frost sword style Basic - Frost stilius pastatytas taip pat ant daug mažų kirčių. Šis stilius irgi tinka tik su katana. Stiliaus idėja yra kovoti tik su kardo galu, pjaunant odą ir raumenis, tačiau neliečiant kaulo. Šiam stilius būtinas didelis taiklumas ir greitis. Nors su šiuo stiliumi neįmanoma nukirsti kūno dalių, ji tinka lėtai mirčiai. Pagrindinis taikinys yra atimti priešininko galimybę kovoti.

  • Papirkinėjimas Basic
  • Dailinimas Basic - Frank sugeba patobulinti bet kieno išvaizdą.


  K_U_P_R_I_N_Ė______________________________________

  Ginklai: Katana
  Šarvai: Visą kūna dengiantys metalo šarvai, išskyrus galvą
  Aksesuarai: -
  Kuprinėje: -
  Priklausantys: -
  avatar
  Algraud
  Admin

  Pranešimų skaičius : 49
  Join date : 2013-04-16
  Age : 25

  Re: Frank Seitar

  Rašyti by Algraud on Tr. 04 24, 2013 6:40 pm

  Patvirtinta

  by Blooded Smile

   Dabar yra Sk. 01 20, 2019 4:10 pm