Fantastinis RP visiems


  Aš naujokas

  Share
  avatar
  Algraud
  Admin

  Pranešimų skaičius : 49
  Join date : 2013-04-16
  Age : 25

  Aš naujokas

  Rašyti by Algraud on Antr. 04 16, 2013 3:15 pm

  Sveikas atvykęs naujokę. Mes labai džiūgaujame, kad nusprendei prisijungti. Tačiau pirmiausia tau reikėtų permesti akį į pasaulį ir RP sistemą. Jeigu viskas tau patinka judame toliau.

  Mūsų pasaulis, Albotera, turi keturias pagrindines rases, tačiau tuo nėra ribotas. Autoriai gali sukurti savo rases ir patalpinti į "kitos rasės" skiltį. Nors jūsų rasės nebus pagrindinės, jūs bent jau turėsite originalumą.

  Pas mus taip pat yra kovos sistema. Jos dėka veikėjau jaučia progresija. Nors stiprumas duoda savo, mes esame prieš powerleveling, arba kitaip vien tik stats griebimą. Mes vertiname veikėjų vystymąsi bei interakcijas. Vis dėlto paprastas karys gali turi daug mažiau galios nei charizmatiškas vadovas.

  Nu va viską apie pasaulį žinai, laikas susikurti veikėją. Su anketos pagalba, tu turi padaryti profilį čia. Suskuręs veikėja gali nueiti Į OOC ir pakalbinti žmones, kol tavo veikėjas bus patvirtintas.

  Profilis patvirtintas, pasaulį pažįsti ir esi pasiruošęs. Mes skatiname tave sukurti temą ir tavęs adminas paklaus, kokios istorijos nori. Detalei nereikia, tiesiog esminius dalykus ir mes tau padėsime. Aišku jei idėjos ar drąsos kurti neturi gali prisijungti prie kitų ar paprašyti, kad tau padėtų adminas.

  Taigi linkiu sėkmės, jaunas nuotykių ieškotojau, Alboteroje.

  P.S. Jei nežinai kas yra RP, tai paaiškinta čia

   Dabar yra Sk. 01 20, 2019 4:11 pm