Fantastinis RP visiems


  Roleplay sistema

  Share
  avatar
  Algraud
  Admin

  Pranešimų skaičius : 49
  Join date : 2013-04-16
  Age : 25

  Roleplay sistema

  Rašyti by Algraud on Antr. 04 16, 2013 3:19 pm

  Alboteroje galioje kiek kitokia, nei visose kituose lietuviškuose RP forumuose RP sistema. Pirmiausia jūs tikriausiai nerandate vietovių kaip barų, knygynų ar tiesiog laukų temų. Tai yra todėl, kad mes nenaudojame lietuvių pamėgtos vietovių RP sistemos. Čia kiekviena tema yra istorija, nuotykis. Vietoj ieškojimo kur kas vyksta, kur prasitęsia veiksmas, viskas vyksta vienoje temoje. Tai reiškia, jog norint pavaizduoti tavo veikėja užeinantį į parduotuvę apsipirkti ir po to grįžti į lauką, tau užteks vieno posto.

  Dėl istorinės sistemos, pas mus taip pat yra ilgesni postai, tačiau tai nėra taisyklė. postai leidžiami visokių ilgių, kokie patinka nariams. Tiesiog mano patarimas yra detaliau aprašinėti dėl to, kad A- nekiltų nesusipratimų, B- Jūsų veikėjas labiau išsiskirtų ir pabrėžtų savo individualumą, C - daug įdomiau skaityti detalų tekstą nei trijų žodžių sakinius.

  Alboteroje RP vyksta eilėmis, t.y. vienoje temoje esantys pvz 3 žmonės rašo iš eilės neaplenkiant kito asmens, nebent jis duoda leidimą ar nesugeba atrašyti per sutartina laiką (paprastai dvi dienas). Tai yra dėl to, kad žmonės, kurie negali atrašyti kas dešimt minučių, galėtų mėgautis RP kaip ir visi kiti.

  Paskutinis mūsų RP sistemos bruožas yra Pasakojimas. Tai reiškia, kad visuose temose (išskyrus savo) adminai (veliau gal ir moderatoriai) atrašo kaip NPC, aplinka ar kitos autoriams nepriklausantys dalykai. Tai padaro netikėtumą jūsų RP patirtyje. NPC taip pat galioja eilės taisyklė, todėl jie rašys tik sulaukę savo eilės. Kiekvienas narys turi teisia pasirinkti savo pasakotoją. Temoje užrašant (X) raidę priklausančią tam pasakotojui, nurodo, kas turi atrašyti. Nesant raidei, atrašinėja, bet kuris galintis pasakotojas.

  Paskutiniai žodžiai yra ne kiek sistemos paaiškinimas, kiek padėjimas. Kadangi mūsų sistema nevietinė todėl reikia pačiam kurti temas. Žinau, kad pereinant iš kitų sistemų gali būti sunku, todėl Pasakotojai taip gali jums padėti sukurti temas. Parašant jiems PM, galite nuspręsti kartu į kokią temą norite sudalyvauti ir jeigu iš tikrųjų sunku galime tą temą ir sukurti. Jei tiesiog trūksta idėjų temoms, yra pasiūlymų čia

  Pasakotojai:
  (A) - Algraud

  Edit: Dėl sumežėjusio Admin skaičiaus, kol pasakotojas tik vienas, jis gali atrašyti ir į savo temas.

   Dabar yra Sk. 01 20, 2019 4:10 pm