Fantastinis RP visiems


  Mėnulio festivalis

  Share
  avatar
  Algraud
  Admin

  Pranešimų skaičius : 49
  Join date : 2013-04-16
  Age : 25

  Mėnulio festivalis

  Rašyti by Algraud on Kv. 04 25, 2013 4:32 pm

  Pasakotojas


  Maxian miestas kažkuo skyrėsi nei visada. Gatvės buvo išpuoštos mėlynomis spalvomis. Buvo pilna stendų pramogų, rankdarbių ir net gatvės atlikėjų. Daugelis vaikščiojo su mėlyna atributika ir ant daugelio veidų buvo didelė šypsena. Atėjo laikas mėnulio festivaliui. Jis garsus netik pas žmonės, net ir kitos tautos susirenka čia pasimėgauti. Po taikos vis daugėjo kitataučių, kai kurie net patys kurdavo atrakcijas. Vis dėlto mėnulio šventė buvo pilna įsimintinų vietų. Neskaitant gatvėje begalinio šurmulio, kai kurie ateidavo paklausyti muzikos, kiti norėdavo sulaukti šventikių mėnulio šokio vakare, tačiau dauguma ateidavo pamatyti magų sukurtus šou ore, juos lygtais pramynė fejerverkais. Aišku buvo viena, visiems

  Frank Seitar


  Frank jau net nebeatsimena, kada paskutini kart mėgavosi šios šventės vaišėmis. Merginos tokiu metu laiku, tampa draugiškos ir ties vakaru net meilios. Paskutiniu momentu, jis labai buvo užsiėmęs visokioms treniruotėms, tai nelabai teko pasidžiaugti švelniu balseliu šnabždančiu į ausį. Bet kuriuo atveju, po ilgos pertraukos, jis vel buvo pasiruošęs siausti.

  Gatvės buvo pilnos visokių grožybių: brunečių, blondinių, raudonplaukių ir panašiai. Tik suspėk rinktis. Frank ypač domino gatvės šokėjos, toks lankstus kūnas gali patenkinti bet kokią užgaidą. Po ilgo vaikščiojimo, jis pagaliau priėjo prie keisto stendo. Čia vyriškis siūlė išbandyti savo jėgas paprastose varžybose, tereikėjo be ginklų ir su magiškom apsaugomis nugalėti jį turnyre kiekvienas už save. Frank tai labai sudomino. Jus užsirašė savo vardą ir pradėjo ieškoti merginų aplink ir girtis apie savo būsimą pergalę.
  avatar
  Shadow Fox

  Pranešimų skaičius : 8
  Join date : 2013-04-23
  Age : 23

  Re: Mėnulio festivalis

  Rašyti by Shadow Fox on Št. 04 27, 2013 4:03 pm

  Eita jau kelias dienas keliavo į rytus. Iš kelių klientų, jis išgirdo apie vykstančią šventę ir, kad dar suspėtų jei paskubėtų. Kol gyvenimas gražus ir jaunas, kodėl gi ne. Jam buvo smalsu kitų tautų gyvenimas, tuolab tai vyko žmonių mieste. Nedaug švenčių sugeba švęsti visos tautos tarp vienų sienų.

  Vaikinas, apsirengęs kaip visada, tik su kelnėmis, batais ir grandinėle, atkeliavo į miestą, jį nustebino visos spalvos ir tautų įvairovė. Eita akį patraukė vienas stendas, kur turėjo būti jėgos patikrinimas. Jaunuolis jau seniai nebuvo kovoje, todėl nusprendė užsiregistruoti.
  avatar
  Rilver

  Pranešimų skaičius : 10
  Join date : 2013-04-26

  Re: Mėnulio festivalis

  Rašyti by Rilver on Pir. 04 29, 2013 7:33 pm

  Rilvel įžengė į didelį žmonių miestą. Mergina pirmą kartą jame lankėsi ir pamačiusi, kad jis yra išpuoštas mėlynos spalvos papuošimais, nustebo. Vertėtų nepamiršti, kad ir žmonės, vaikščiojantys gatvėmis, buvo apsirengę mėlynos spalvos drabužiais.
  Paėjus gilyn į miestą buvo girdimi šūksniai, juokas bei muzika. Iš šių garsų Rilvel nusprendė, kad kažkas mieste vyksta, o paėjus dar giliau į miestą, sklindančių garsų pusėn, merginai visiškai pasidarė aišku, kad mieste vyksta šventė. Mat einant link šauksmų ir sklindančio juoko vis daugėjo įvairių prekystalių, siūlančių įvairias pramogas, prekes ir kitą, bei didėjo žmonių skaičius mieste.
  Mergina buvo sužavėta Maxian mieste esančių rasių įvairove. Jų buvo daugybė: įvairaus aukščio, kūno sudėjimo. Kai kurie iš jų kalbėjo skirtinga kalba, kurios Rilvel dar nebuvo girdėjusi. Paėjus toliau, merginos dėmesį patraukė žmonių spiečius, susidaręs aplink vieną prekystalį. Rilvel susidomėjo, kodėl jis buvo toks populiarus tarp aplinkinių, tad nuėjo pažiūrėti. Sunkiai prasibraudama pro žmonių minią priėjo prie stendo, kuris siūlė išbandyti savo fizines jėgas. Rilvel truputį nuliūdo, kad tai nebuvo, kažkas kitas, pavyzdžiui, reto padaro paroda ar kažkas panašaus. Tačiau nors ir būtų norėjusi dalyvauti rungtyje, nebūtų galėjusi, kadangi kovai ji nebuvo fiziškai sutverta.
  Minutėlę padvejojus mergina sugalvojo pasilikti ir pažiūrėti kovą. Susiradusi padorią vietą rungčiai žiūrėti, kuri buvo visai netoli ringo, nes būdama žemo ūgio ne ką įžiūrėtų stovėdama už minios žmonių, pradėjo laukti kol ji prasidės. Stovėdama Rilvel stebėjo aplinką ir rungties dalyvius, kurie staipėsi bei maivėsi, kad laimės. Jai buvo truputi juokinga, kaip dalyviai puikavosi savo "būsimu" laimėjimu.
  avatar
  Algraud
  Admin

  Pranešimų skaičius : 49
  Join date : 2013-04-16
  Age : 25

  Re: Mėnulio festivalis

  Rašyti by Algraud on Antr. 04 30, 2013 10:18 am

  Pasakotojas


  Palaukus kelias minutes, vyriškis sulaukė dviejų kovotojų. Su didžiule šypsena, jis ištiesė ranką ties mediniu 'ringu' ir pakvietė juos abu užlipti. Ringe buvo pilna primėtyta įvairiausių medinių ginklų. Taip pat ant ringo kampų buvo iškabintos apsaugos. Jos šiek tiek spindėjo, todėl buvo aišku, kad jos užkerėtos. Vyriškis užlipo į ringą iš kitos pusės, kiek nusijuokė ir pradėjo aiškinti: " Abu užsidėkite apsaugas, jos apsaugo kaulus ir organus nuo žalos, tačiau skausmo jie nepanaikina. Jaunimėlis taip pat galės naudotis viską ką matote, išskyrus magiją. Pulkite abu kartu. Aš jūsų nepulsiu ir jūs turite tiek laiko" Pirštu parodė į didžiulį smėlio laikrodį, kuris iškart apsivertė. Pagal smėlio kritimą, buvo galima nuspręsti, kad laiko ne per daugiausia. Pats Kovotojas neturėjo nei ginklų nei šarvų. Tačiau jis aiškiai buvo pasiruošęs.
  Kovotojas:
  Kol veiksmas vyko ringe, aplink pradėjo rinktis žmonės. Pasirodo šitas stendas uždirbinėja iš lažybų, nes iškart pradėjo vaikščioti darbuotojai ir rinkti lažybas. Taip pat prisistatė šokėjos, visos buvo savotiškai gražios ir viena iš jų matėsi lyg vadovė. Ilgais plaukais, žaliomis akimis bei daug papuošalu išskyrė ją iš krūvos. Kalbos iškart pradėjo skleisti, jog jos visada čia pasirodo ir įteikia laimėtojui prizą. Vadovė apsidairė ir pamatė mergaitę prie ringo, kuri buvo pasipuošusi ir basa. Lėtu ir grakščiu žingsniu, ji priėjo prie mergaitės. "Štai kur tu, jau galvojau, kad Jeffrie pamelavo, kad atrado pamainą." Pagriebusi Rilver už rankos, ji bandė nutempti ją prie kitų. Vos tik sugrįžusi į vietą, jos pradėjo skanduočių šokį. Jis nebuvo per sunkus, nes kiekvienas judesys buvo gan lėtas, bei žodžiai buvo pasikartojantys kaip "Jeffrie, Tu gali, tau priešininkų nėr šioj šalį!".
  Šokėja:

  Frank Seitar


  Frank per daug nemastė ir užlipo ant ringo. Po jo žodžių, jis kiek suprunkštė, vis dėlto senis neturėjo šansų. Užsidėjęs apsaugas, jis suprato, jog pats rengėjas nesivadovauja savo žodžiais, šarvus jau užsidėjo, todėl nebenusiims, bet ginklo nebeims. Jau pasiruošęs, jis atsisuko į atėjusias šokėjas ir išsišiepęs joms pamojavo, po to iškart pasileido pirmyn. Jis net nelaukė savo komandininko, Visgi vienam laimėti labiau šlovinga. Likus metrui jis pašoko, ir sulenkė koją. Iškėlęs į viršų, jis paleido spyrį tiesiai į petį.
  avatar
  Shadow Fox

  Pranešimų skaičius : 8
  Join date : 2013-04-23
  Age : 23

  Re: Mėnulio festivalis

  Rašyti by Shadow Fox on Antr. 04 30, 2013 12:28 pm

  Eita taip pat įšoko į ringą ir apsivilko apsaugas. Jis jau seniai buvo pasiruošęs kovoti, tereikėjo atsirasti kelis mažus medinius durklus. Kai rado, jis pamatė bemojuojantį komandininką ir staigų jo šuolį. Pats taip pat prisidėjo prie jo, tik pirmiau užbėgo priešininkui už nugaros. Jis norėjo greitai pribaigti todėl šoko ant nugaros ir atitraukęs už galvos ranką su durklų, bandė įsmeigti į kaklą, kur pagal jį, turėtų būti miego arterija.
  avatar
  Rilver

  Pranešimų skaičius : 10
  Join date : 2013-04-26

  Re: Mėnulio festivalis

  Rašyti by Rilver on Antr. 04 30, 2013 4:47 pm

  Prieš prasidedant rungčiai Rilvel pajautė, kad kažkas ją pagriebė už rankos ir pradėjo tempti. Po kelių sekundžių ji jau stovėjo ne savo pasirinktoje vietoje, o apsupta įmantriai apsirengusių merginų, šokančių ir kažką skanduojančių. Rilver pagalvojo, kad čia kažkoks pasirodymas, kur paprasti žiūrovai galėjo įsijungti į jį ir dalyvauti, bet geriau ištyrus aplinka suprato, kad klydo. Mat visos merginos buvo panašiai apsirengusios ir atlikinėjo vienodus judesius. Rilver pajuto, kad į tą būrį moterų, o taip pat ir į ją pačią, spoksojo daug akių, tad mėlynplaukė truputi susigėdo ir pradėjo lėtai trauktis, nenorėdama gadinti šokėjų pasirodymo, mat šokis nebuvo jos stiprioji pusė. Vertėtų nepamiršti, kad merginai pasidarė aišku, kad įvyko klaida - ją sumaišė su kažkuo kitu. Atsitraukusi nuo būrio Rilvel staiga išgirdo žiūrovų šauksmus, nes kažkas iš dalyvių pradėjo kova. Mergina net nepajuto, kaip pakėlė galvą ir pradėjo stebėti ringe vykstantį "pasirodymą". Rilver tai buvo kažkas naujo, nes ji tikros kovos niekada nebuvo mačiusi - jos gimtajame mieste visada būdavo taika.
  avatar
  Algraud
  Admin

  Pranešimų skaičius : 49
  Join date : 2013-04-16
  Age : 25

  Re: Mėnulio festivalis

  Rašyti by Algraud on Tr. 05 01, 2013 9:53 am

  Pasakotojas


  Kova iškart prasidėjo,, Jeffrie apsupo ir paleido kelis smūgius. Pirmiausia pamatė atskrendantį blondiną, nes jis aiškiai rodė savo interesus. Tačiau, jis žinojo, kad kitas nesėdės ir nelauks. Tiesus spyris pataikė į petį, tačiau raumenų kalnas laisvai jį atrėmė. Smūgio metu, jis iškėlė nutaikytą ranką, pagriebė koją ir sviedė į žemę. Smūgio metu, nuo jo pradėjo jaustis karšta srovė. Žmonės su magijos galiomis galėjo įžvelgti aurą aplink jį. Ji atrodė nieko ypatingo nedarė. Priartėjus Eita jo jis iškart atstatė alkūnę ir pasisuko atgal. Alkūnė susileido į pilvą, ir nutėškė metrą atgal. Jo veide įsivyravo šypsena: "Tik tiek sugebat?"
  [kova tesis dar 2 ėjimus]

  Tuo tarpu už ringo dar vis vyko skanduotė, vadovei pamačius, jog naujokė pasitraukinėjo, greitai pribėgo "Ką darai, mes jau pradėjome" Vėl pagriebus už rankos pradėjo tempti, tik šį kartą į patį vidurį šokėjų. Aplink tuo tarpu garsiai pradėjo kitos lažybos, kuria mergina nugalėtojas pasiims. Nelabai aišku buvo kam, tik kad turės pasirinkti.

  Frank Seitar


  Frank buvo staigiai paguldytas ant žemės, net nelabai suvokė kas įvyko. Jo koja dar vis buvo priešininko rankoje. Taip pat priešininkas buvo nusisukęs. Jis pasinaudojo tuo ir griebė pirmutinį ginklą po ranka, tai buvo medinis kirvukas ir metė jį į priešininką. Tiesiai į galvą taikėsi. Atsisukęs, į nuskrendantį jis sušuko "Dabar!"
  avatar
  Shadow Fox

  Pranešimų skaičius : 8
  Join date : 2013-04-23
  Age : 23

  Re: Mėnulio festivalis

  Rašyti by Shadow Fox on Tr. 05 01, 2013 10:11 am

  Skausmas perėjo visą kūną, atrodė, kad tikrai lūžo šonkauliai. Eita pasičiupinėjo ir atsiduso. "Viskas gerai" pagalvojo vaikinas. Tačiau priešininkas kėlė nerimą. Jis iš nugaros sugebėjo taip gerai atremti smūgį. Eita pradėjo dvejoti savo galimybėmis, kol išgirdo šūksnį. Pamatė komandininko žvilgsnį, kuris aiškiai pranašavo pagalbos. Greit pašoko ant kojų ir nuskuodė prie Jeffrie. Rankos buvo pasiruošusios kirsti tiesiai į kelių antrą pusę, o pats Eita pralįsti pro klyną. Eita kraujas aiškiai kaito, jis buvo pasiruošęs. Tai atskleidė jo šūksnis: "Varom!".
  avatar
  Rilver

  Pranešimų skaičius : 10
  Join date : 2013-04-26

  Re: Mėnulio festivalis

  Rašyti by Rilver on Tr. 05 01, 2013 1:51 pm

  Bežiūrint rungtį Rilver vėl pajautė, kad kažkas ją tempė pagriebę už rankos. Tik šįkart nutempė jau į vidurį šokėjų būrio. Mergina net nesiruošė šokti, tik atsiduso "Atsiprašau, bet įvyko klaida. Aš ne šokėja" parodė į save. "Jūs sumaišėt mane su kažkuo kitu." Bandė garsiai kalbėti, kad, kuri nors iš šokėjų, išgirstų. Taip pat Rilvel stovėjo šokėjų vidurį ir nieko nedarė. Gal iš principų, gal ne. Bet taip ji norėjo parodyti, kad ji tikrai nebuvo viena iš artisčių ir tikėjosi, kad jos pamačiusios supras. Taip pat kitų žiūrovų žvilgsniais link šokėjų ir jos bei keisti pašnekesiai Rilver trikdė.
  avatar
  Algraud
  Admin

  Pranešimų skaičius : 49
  Join date : 2013-04-16
  Age : 25

  Re: Mėnulio festivalis

  Rašyti by Algraud on Pen. 05 03, 2013 9:43 am

  Pasakotojas


  Dešine ranka laikydamas Frank, Jeffrie nublokavo medini kirvuką kaire. Nusišypsojęs, jis žiūrėjo į vargšą žmogėną lyg į grobį. Šūksnis kiek nustebino vyriškį. Negi jie taip greitai planą sukūrė. Besisukdamas, Jeffrie pajautė skausmus kojose, kurie privertė paleistį grobį ir net suklupti. Smūgis buvo gan stiprus, tačiau priešininkas atsistojo lyg niekur nieko. Aura dar vis supo jį. "Su mano ryžtų, netikiu, kad jums įmanoma mane nugalėti." Stovėdamas prieš juos, jis atrodė tikrai didelis, o jo aura tik dar labiau plėtė aukštį. Jis laukė, ką jie dar sugalvos.
  [liko 1 ėjimas]

  Šokėjų buryje nesklandumai tesėsi. Tik aiškiai išrėžus mergaitei, šokėjo suprato. Akys išsprogo ir mergina pasimetė. Visos šokėjos apsupo juos, kol vadovė atsiklaupė ant kelių, sudėjo abi rankas lyg melstųsi ir primerkus vieną akį, pradėjo prašyti labai švelniu tonu: "Atsiprašau už mano klaidą, tačiau mums labai reikia tavo pagalbos. Taisyklėse parašyta kad turi būti septynios... Aš tau busiu skolinga."

  Frank Seitar


  Frank iškart atsivertė atgal, kai pradingo spaudimas ant kojos. Laiko liko nedaug, todėl reikėjo skubėti. Greitai pagriebęs kardą, vaikinas prišoko prie priešininko. Nusitaikęs į krutinę, jis paleido tris smūgius iš eilės, atstumu, kad brėžtų tik odą. Frank buvo susikaupęs ir tikrai norėjo laimėti.
  avatar
  Shadow Fox

  Pranešimų skaičius : 8
  Join date : 2013-04-23
  Age : 23

  Re: Mėnulio festivalis

  Rašyti by Shadow Fox on Št. 05 04, 2013 8:05 am

  Eita laikė šypseną, nes planas pavyko. Priešininkas, deja, nerodė jokios žalos, o laiko liko nedaug. Jo komandininkas pagaliau surimtėjo, tai lakas buvo ir Eita surimtėti. Greitai nučiuožęs į pašonę, jis laukė, kol jiedu pradės kovą. Pirmam Frank judesiui prasidėjus, Eita šoko į priekį. Durklai rankose ir nutaikyti tiesiai į pečių sąnarius.
  avatar
  Rilver

  Pranešimų skaičius : 10
  Join date : 2013-04-26

  Re: Mėnulio festivalis

  Rašyti by Rilver on Št. 05 04, 2013 12:20 pm

  Rilvel nustebo, kai šokėja atsiklaupė. Tada išgirdus jos prašymą atsiduso "Gerai. Bet įspėju, kad iš manęs ne kokia šokėją". Truputi pakikeno ir mielai nusišypsojo, ištiesdama šokėjai ranką, kad atsistotų. Tiesa pasakius, Rilvel nelabai norėjo šokti, jau geriau būtų, pavyzdžiui, dainavus. Gi šokėjom reikalinga ir muzika.
  avatar
  Algraud
  Admin

  Pranešimų skaičius : 49
  Join date : 2013-04-16
  Age : 25

  Re: Mėnulio festivalis

  Rašyti by Algraud on Sk. 05 05, 2013 7:21 pm

  Pasakotojas


  Laikas spaudė varžovus, o Jeffrie buvo kantrus ir ramus. Pirmojo kardą jis tiesiog pagavo, nors tai sunkiai įgyvendinama realybėje su tikrais ginklais, cia galiojo jo taisyklės. Aura leido jam suvokti priešininko ketinimus, todėl, jis tiesiog pasislink į priekį ir nusijuokė. Pirštas rodė į laikrodį, jis baigėsi. Aplinkui prasidėjo aplodismentai. Šokėjos ir tos sustojo. Jeffrie parodė ranka į šokėjų vadovę, kuri pribėgo ir pabučiavo laimėtoją. Mat laimėjimas buvo bučkis nuo pasirinktos šokėjos. Kai kovotojai leidosi nuo ringo, visos šokėjos atsistojo eilute ir choru padėkojo. Jeffrie pamojavo dalyviams ir nuėjo pailsėti.

  Frank Seitar


  Frank buvo nusivylęs, ir vos neiškarto nusileidęs atsisūko į komandininką ir pagiežos pilnomis akimis ištarė: "Galėjai ir būti naudingesnis...". Jis žinojo prizą ir labai to laukė, o dabar prastas komandininkas ne tik nepadėjo, bet dar ir privertė prie visus pasijausti silpnu. Neatleistina.


  Paskutinį kartą redagavo Algraud, Pir. 05 06, 2013 9:31 am. Redaguota 1 kartą
  avatar
  Shadow Fox

  Pranešimų skaičius : 8
  Join date : 2013-04-23
  Age : 23

  Re: Mėnulio festivalis

  Rašyti by Shadow Fox on Pir. 05 06, 2013 8:34 am

  Eita nusivylė savimi, tačiau kitas vaikinas buvo užtektinai įžūlus, kad pamirštų. "Pats nieko gero nepadarei, dar man teko tave gelbėti." Jis sukryžiavo rankas ir žiūrėjo į jo reakcija. Jis net nesureagavo, kaip jiems padėkojo. Dabar jam nervus gadino, kažkoks pasipūtęs vaikinas, kuris kaltina tik kitus. Eita ir tai buvo pagrindinis kovotojas, jis vienintelis, kažką priešininkui padarė.
  avatar
  Rilver

  Pranešimų skaičius : 10
  Join date : 2013-04-26

  Re: Mėnulio festivalis

  Rašyti by Rilver on Pir. 05 06, 2013 6:36 pm

  Kai turnyras baigėsi, Rilvel šiek tiek apsidžiaugė, nes nebereikės "šokti". Tačiau šis nesusipratimas buvo truputį įdomus ir net juokingas, kadangi ji tai pirmą kartą patyrė. Taip pat pamačiusi koks buvo prizas ji susidomėjo, kodėl Jeffrie pasirinko šokėjų vadovę, gal juos abu siejo kažkas daugiau nei paprasta draugystė? Bet greitai ji apie tai pamiršo, nes pasibaigus rungčiai Rilvel susirūpino kai kuo kitų. Ji tikėjosi, kad pralaimėjusiųjų sumušimus galės išgydyti (mat jai žmonėms padėt be jokio atlygio patinka, o ir praktika nepakentų), nes bežiūrint kovą, gerai matėsi, kaip juos talžė į visas puses. Mergina pribėgo netoli kovotojų, tačiau išgirdusi juos besibarant nedrįso arčiau prieiti.
  avatar
  Algraud
  Admin

  Pranešimų skaičius : 49
  Join date : 2013-04-16
  Age : 25

  Re: Mėnulio festivalis

  Rašyti by Algraud on Tr. 05 08, 2013 7:34 am

  Pasakotojas


  Žmonės pradėjo supti ratą aplink tuo du vaikinus. Mat visiems patinka lysti į kitų reikalus. Iš pradžių ir šokėjos stovėjo nustebusios, bet vėliau buvo pakviestos vadovės ir pasišalino. Žmonių, tuo tarpu, daugėjo ir daugėjo. Dviejų vyrukų ginčas patapo viena iš atrakcijų. Rilvel atbėgo ankščiau, nei ratas pradėjo suptis, todėl ji atrodė, kad buvo prie jų.

  Frank Seitar


  Frank negalėjo patikėti savo pašnekovu. Jis dar drįso toliau šmeižti nekaltąjį Frank. Toks įžūlumas vertė imtis priemonių. Frank ranka jau buvo ant kardo ir gal kelios sekundės skyrė jį nuo pirmo smūgio. Iš įpročio, Frank apsidairė prieš smūgiuodamas ir pamatė minią žmonių. Jam tai visai patiko, visi pamatys, kaip jis nugalės šį akiplėšą. Tačiau besidairant pamatė mergaitę, kuri atrodė kiek pasimetusi. Ji stovėjo arčiau nei minia. Frank iškart nuleido ranką, kuri laikė kardą ir užblokavo visas mintis apie begėdį. Priėjęs prie mergaitės, jis kiek prisilenkė ir su šypsena veide paklausė: "Ar galėčiau, tau kažkuo padėti?"
  avatar
  Shadow Fox

  Pranešimų skaičius : 8
  Join date : 2013-04-23
  Age : 23

  Re: Mėnulio festivalis

  Rašyti by Shadow Fox on Tr. 05 08, 2013 7:51 am

  Eita buvo nepatenkintas, kad jį pradėjo supti minia. Vis dėlto jis šnipas pagal profesija ir mažas matomumas jam yra idealu. Jis taip pat pajautė grėsmę iš buvusio komandininko. Ranka ant kardo nieko gero nelaukė. Eita irgi pasirūpino savo sauga ir buvo pasiruošęs išsitraukti savo durklus. Jo akys kiek padidėjo, kai visa grėsmė momentaliai nukrito. Galbūt būsimas priešininkas tiesiog numetė savo apsaugą ir priėjo prie kažkokios merginos. Pavartęs akis, Eita taip pat priėjo prie merginos ir laukė, kas iš to gausis. Juk dabar tiesiog iš rato neišeisi.
  avatar
  Rilver

  Pranešimų skaičius : 10
  Join date : 2013-04-26

  Re: Mėnulio festivalis

  Rašyti by Rilver on Tr. 05 08, 2013 7:17 pm

  Rilver nustebo, kad žmonės rinkosi aplinkui, o tai tikrai buvo dėl to, kad tie du pešėsi. Tačiau jie greitai ginčą užbaigė. Merginai buvo truputį įdomu, dėl ko jie susiginčijo. Po jų ginčo Rilvel pastebėjo, kad vienas iš jų priėjo prie jos ir maloniai paklausė. Tai buvo šviesiaplaukis vaikinas. Rilvel truputį nustebo (tai matėsi iš jos išraiškos), mat kai vyko kova, mergina pagalvojo, kad tasai šviesiaplaukis buvo mergina. Gal dėl ilgesnių plaukų? Supratusi, kad klydo, tyliai pakikeno. Tada šyptelėjo jam ir atsakė "Jei norit, galėčiau pagydyti jūsų sumušimus.". Pagalvojusi, kad tai keistai skambėjo, susigėdo ir bandė paaiškinti kodėl "Umm... mm.. Tai dėl praktikos. Taip, dėl praktikos...". Ji tuoj pat pastebėjo, kad priėjo ir kitas buvusios kovos dalyvis. Rilver tikėjosi, kad jis bent kažkiek išgirdo, ką ji sakė.

  Sponsored content

  Re: Mėnulio festivalis

  Rašyti by Sponsored content


   Dabar yra Sk. 01 20, 2019 4:10 pm