Fantastinis RP visiems


  Pasaulis

  Share
  avatar
  Algraud
  Admin

  Pranešimų skaičius : 49
  Join date : 2013-04-16
  Age : 25

  Pasaulis

  Rašyti by Algraud on Antr. 04 16, 2013 3:17 pm

  "Sveikas atvykęs, keleivi. Tavęs laukia pasaulis pilnas magijos, būtybių bei vietų, kurių niekada dar nematei. Tai pasaulis kuris nuolat keičiasi, prieštarauja tavo žinomoms taisyklėms, bei atneša žmonių margų kaip vaivorykštė. Vieni tai vadina svajone, kiti yra matę tamsiąją šio pasaulio pusę. Gal tau lemta tapti pagarsėjusiu didvyriu, o gal niekam nežinomu vagiu. O gal tavęs laukia paprastas gyvenimas. Sveikas atvykęs į Albotera."

  Rasės

  Alboteroje egzistuoja daugelis rasių, tačiau yra kelios pagrindinės. Kiekviena iš jų turi po miestą. Nors mieste gyvena įvairių rasių žmonių, dominuoja tam tikra rasė. Pagrindinės rasės ir jų miestai yra:

  Human - Maxian miestas. Tai žmonių rasė, kuri dominuoja skaičiumi. Jie neturi jokių ypatingų sugebėjimų, bet gali bet kur pritapti. Žmonės tiki vienu pasaulio valdovu, Dievu, kuris baudžia blogus ir myli gerus. Žmonės vertina žemes ir pinigus labiausiai iš visų tautų. Dažniausia profesija yra ūkininkas ir pirklys. Karuose, žmonės pasižymi savo skaičiumi, bei dideliais šarvais. Jie savo žeme laiko karalyste, kurią valdo Karalius. Garbingos šeimos vienintelės turi teisę į valdžią.

  Drakoni - Cealum miestas. Tai rasė panaši į žmones, bet turi sukietėjusius spyglius ant nugaros panašius į dinozaurų. Jų akys taip pat yra kaip driežų, o oda baltesnė nei žmonių. Drakoni yra pripratę prie šalčių ir jie yra geri oro kovotojai, tačiau Drakoni turi labai mažai ištvermės ir energijos. Drakoni vadovas yra vadinamas Sky Lord ir juo tampa karo ar šiaip miestui pasitarnavę didvyriai. Patys gyventojai tiki, jog pasaulis yra ant senojo drakono nugaros ir visi yra jo palikuonys arba parazitai. Ši tauta labiausiai vertina jėgą ir galią. Dažniausios profesijos yra dangaus medžiotojai bei kalnakasiai. Drakoni dažniausiai rengiasi kailiais. Sulaukus 12 metų, jauni Drakoni nuvedami į Dragon's Peak, kur jie atsiranda savo partnerius ir nuo tada su jais nebeišsiskiria.

  Myrian - Forenia miestas. Ši rasė taip pat panaši į žmones, tik jų ausys yra ilgesnės bei plaukai tik šviesūs. Taip pat jų kūnai visada išlieka liekni, nesvarbu kiek valgo ar sportuoja. Myrian taip pat yra magiškesni už žmones, tačiau jų jėga yra mažesnė. Myrian tiki pasaulio balansu ir viskam turi būti ribos, taip pat pas juos kultūroje egzistuoja išlieka stipriausias taisyklė. Myrian tautą valdo Balance Council, kurią sudaro šventųjų šeimų galvos. Jie sprendžia klausimus dėl viso pasaulio balanso, ne tik dėl savo tautos. Dažniausiai matomos profesijos būna rinkėjai, bei miško sargai. Myrian dažniausiai nenešioja šarvų ir kovoja iš šešėlių. Jie taip pat turi didelę pagarbą magams bei elegantiškumui.

  Gregian - Stagnum miestas. Ši rasė dar kartais vadinama demonais dėl savo ragų ant kaktos. Jie dažniausiai būna maži ir gali pasislėpti po plaukais. Juos valdo Stagnum miesto gildijos vadas, kuris turi didelius ragus. Gregian tauta pasižymi savo karštakošiškumu bei kovos įgūdžiais su dideliais ginklais, tačiau dėl to nukenčia jų greitis. Gregian religijos kaip ir neturi, jie patys nulemia savo lemtį, bei vienintelis kas lieka po jų mirties yra jų vardas. Jų kovos apranga primena barbarų, nes apsaugotos tik tuos vietos, su kuriais jie planuotų gintis. Jie kovoja arba laivais arba akis į akį. Drąsa yra svarbiausia Gregian tautai.

  Daugiau apie rases čia

  Rajonai

  Human teritorija pasižymi dideliais laukais ir mažomis kalvomis. Rajono valdžia yra Maxian miestas, pagarsėjęs savo didžiule siena. Už miesto ribų yra didelis kiekis fermų ir gyvulininkysčių sodybų. Teritoriją riboja Faith River iš šiaurės, Uncrossable iš vakarų ir Mountain Wall iš pietvakarių. Kelių susikirtime stovi Lone Temple, kur keliautojai prašo palaiminimo. Teritorija dalina Reverse River, kuri bėga į kalnų pusę, vietoj jūros.

  Drakoni teritoriją sudaro didieji kalnai ir daug sniegu padengtų uolų. Rajonas atskirtas Blue River, kuris sulaiko šaltį rajone. Valdantis miestas yra Cealum, kuris pasislėpęs Sky Mountain. Pati teritorija neturi daug gyvenančių, nes olos pilnos plėšrių gyvulių. Netoli Sky Mountain yra Dragon's Peak, kur jaunieji drakoni susiranda savo partnerius. Ice Castle slypi teritorijos viduryje, kur pilna gyvių nusiteikusių neįleisti nieko.

  Myrian teritorija yra miškas su keliais ežerėliais. Pats miškas atrodo tuščias, bet gyventojų yra visur. Pati didžiausia gyvenvietė yra Forenia, kuri slypi miško gilumoje ir pakliūti kitataučiams įmanoma tik pro mainų kelius. Miškas prasideda iškart po Mountain Pass. Forest Heart, kuris slypi netoli Forenios, pasižymi gandais, kad šis šviečiantis akmuo suteikia miškui gyvybės. Spirit Island yra vienintelė sala, kuri priklauso ne Gregian tautai ir čia laidomi Myrian valdžia.

  Gregian teritorija sudaryta iš daug salų ir dalies žemyno. Stagnum miestas yra lyg rankų darbų uostas, kur vandens keliai atvesti lyg miesto. Uncrossable atriboja jiems skirtą žemyną. Kiekviena sala yra lyg gildija, kurios paklusnios Stagnum valdžiai. Dragon tooth sala yra lyg drakonų kapinės, nes sala padengta griaučiais. War's Rift yra žemyne ir yra buvusis karo laukas.

  Daugiau informacijos paskaitykite atitinkamas teritorijas čia

  Magija ir Technologijos

  Alboteroje yra užpildyti magija. Dalis gamtos pasikliauna magija, kad gyventų. Jos galima atrasti kiekvienam organizme, tačiau ją įvaldyti yra labai sunku. Tautos paskiria visus savo gyvenimus, kad įvaldytų vieną magijos rūšį. Magija iššaukiama iš kūno meditacijos dėka, tačiau pati sunkiausia dalis yra magija suteikti formą kaip ugnį ar ledą. Magijos naudojimas vargina kūną fiziškai, todėl magai stengiasi nepersistengti su burtais. Išgauti reikiama formą galima daug treniruojantis arba kitiems mokant. Sunkiau įsivaizduojamos formos, kaip tamsos ar sielos reikalauja daugiau laiko. Magija gali būti taip pat suteikta daiktams. Yra įmanoma suteikti magiškų gebėjimų ginklams, šarvams ir kitokiai atributikai. Jos paprastai praplečia daikto sugebėjimus viena galia. Tik geros kokybės daiktai gali išlaikyti magija, bei tik geriausi magai sugeba suteikti daiktams savybes. Paskutinė magijos rūšis yra talismanai ir runos. Tai yra burtai uždaryti fiziniame kūne, kuriuos išleisti galima sukoncentravus magiją į runa ar talismaną. Paprastai talismanai gali būti panaudojami daugiau nei vieną kartą.

  Technologijos Alboteroje buvo apleistos, po magų paplitimo. Didžioji dalis sunkiųjų dalių buvo perimtos magų, išskyrus Gregian tauta. Jie vieninteliai stengėsi tobulinti savo gyvenimus technologijos pagalba, t. y. tobulino laivus. Visos technologijos yra viduramžių lygio išskyrus laivyba turi patrankas, bei viena šūvius pistoletus. Miestų prasčiokai ir kaimiečiai dažniausiai naudoja įrankius, nes neišgali pasisamdyti magų. Aukštuomenė tuo tarpu net neturi įrankių ir viską beveik daro magijos pagalba.

  Kovos sistema ir gebėjimai
  Magiški ginklai ir retos magijos

   Dabar yra Sk. 01 20, 2019 4:11 pm